niedziela, 29 marca 2015

Nadeszła pora...

...ostateczna, by wysyłać świąteczne życzenia :) Znając tempo popularnej firmy, zajmującej się doręczaniem przesyłek, wysłane przeze mnie jutro kartki i tak nie dotrą do adresatów przed świętami ;) Trudno...Jak zwykle, święta mnie zaskoczyły ;)

A te kartki kończyłam wczoraj w ekspresowym tempie, by dziś, wcześnie rano, zdążyły na kiermasz wielkanocny. Dochód ze sprzedaży kartek przeznaczony jest na działalność Świetlicy Środowiskowej, prowadzonej przez Siostry Elżbietanki. 


Tylko 6 karteczek, a ich pranie, krochmalenie, prasowanie i wklejanie zajęło mi 5 godzin :( Bardzo nie lubię wykańczania, bo mnie bardzo wykańcza ;))) 

I to by było na tyle :)


11 komentarzy:

 1. Przepiękne karteczki, bardzo elegancko wykonane , z pewnością szybko znikną z kiermaszowego stołu! Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczne kartki.
  Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Karteczki wyszły pięknie! Proponuję, byś następnym razem nie prała, nie krochmaliła, a nawet nie prasowała, tylko użyła fizeliny Vliesofix - za jednym zamachem masz hafciki wyprasowane, sztywne i przyklejone. Sama ocenisz, czy jest różnica. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O tym wynalazku nawet nie słyszałam! No pewnie, że wypróbuję koniecznie jak tylko gdzieś kupie tą cudowną fizelinę :)

   Usuń
 4. Beautiful Easter cards!!
  I wish you a happy Easter.
  Big kiss.

  OdpowiedzUsuń
 5. Śliczne karteczki i zapewne szybciutko ich nie było:)
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 6. Zdrowych i radosnych Świąt! :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Piękniutkie kartki ;)

  Dzwon wesoło się rozlega
  Pieśń potężna dobiega
  oby serce też zostało
  napełnione dzisiaj chwałą
  i tętniącym życiem wiosny
  w Zmartwychwstania dzień radosny.

  Od Xymci-dm :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Rety, Dziewczyny, jak Wy się z tym wszystkim wyrabiacie! Ja ciągle jestem w "niedoczasie" i nadrabiam zaległości, a tu tyle kartek i wszystkie w sam raz, przed Świętami gotowe! Wow!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zrobiłam dodatkowo jeszcze 4 kartki.
   Ale za to nie umyłam okien i nie posprzątałam na błysk przed świętami ;)))

   Usuń